Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی دستورالعمل خرید بن تخفیف در نمایشگاه کتاب همدان

دستورالعمل خرید بن تخفیف در نمایشگاه کتاب همدان

b_150_150_16777215_00_images_ketab1025.jpg

دستورالعمل توزیع بن‌کارت‌های دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب همدان صادر شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، شرایط توزیع بن تخفیف کتاب در دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب همدان اعلام شد.
در متن دستور‌العمل آمده است:
- کارت‌هايی كه در نمايشگاه کتاب استاني توزيع مي‌شود، ويژه نمايشگاه كتاب همان استان است.
- توزيع کارت به افراد طبق توضیحات ذيل است:
1 اقشار عادی تا فوق دیپلم: 000/500 ریال
2 دانشجویان مقطع کارشناسی: 000/000/1 ریال
3 دانشجویان کارشناسی ارشد به بالا: 000/500/1 ریال
4 طلاب علوم دینی سطح یک: 000/500 ریال
5 طلاب علوم دینی سطح دو: 000/000/1 ریال
6 طلاب علوم دینی سطح دوم به بالا: 000/500/1 ریال
7 مؤسسات/ سازمان‌ها و نهادها بر اساس درخواست سازمان و تأیید نماینده اداره کل و موسسه
- با توجه به تأمین نرم‌افزار توزیع بن توسط بانک، بانك ملزم است مشخصات خريداران بر اساس کد ملی احراز و مدرک تحصیلی شماره كارت را در نرم افزار ياد شده درج و پس از اخذ وجه كارت نسبت به تحويل آن اقدام کند.
- ناشران و غرفه داران حق دريافت و خريد کارت از بانك را ندارند.
- کارت‌های الکترونیکی با احتساب 20% یارانه و دریافت 80 درصد از سهم مشارکت بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.
- تحویل کارت به افرادی که خواهان دریافت سهمیه بالاتری از مبلغ تعیین شده در جدول توزیع کارت هستند پس از تأیید نماینده اداره کل و نماینده موسسه بلامانع است.
- سازمانها، ادارات، ارگانهاي عمومی و خصوصی بايد از سوي واحد مربوطه معرفی نامه همراه داشته باشند و طبق سهمیه تعیین شده با دو امضا (نماينده اداره كل و نماينده موسسه) پس از واریز وجه کارت دريافت کنند.
- اعتبار کارت ها براي بازديدكنندگان تا پايان نمايشگاه است و وجه کارت استفاده نشده پس از گذشت دوماه پس از پایان نمایشگاه به میزان درصد استفاده نشده سهم متقاضی در دستگاه‌های ATM بانک شهر و کلیه دستگاه‌های کارتخوان کشور قابل استرداد است.
- کارت‌های توزيعي در هر نمايشگاه ويژه آن نمايشگاه بوده و در ساير نمايشگاه‌ها غيرقابل استفاده است.
- نحوه واریز وجه کارت الکترونیکی به حساب ناشران پس از پایان هر روز نمایشگاه و در صبح روز بعد توسط بانک به حساب ناشر واریز می‌شود.
- بانك عامل نمايشگاه، حق واگذاري کارت را به صورت رایگان نداشته و تسویه حساب بن‌کارت‌های توزیعی به عهده بانك بوده و موسسه هيچگونه مسئوليتي را نمي‌پذيرد.
- با توجه به پیش‌بینی فروش به کارت اینترنتی بانک موظف است مقدمات آن را فراهم کرده و متقاضیانی که موفق به خرید اینترنتی شده‌اند با ارائه کد رهگیری نسبت به تحویل بن‌کارت اقدام کنند.
- بانك عامل نمايشگاه موظف است وجه کارت‌های استفاده نشده بازديدكنندگان را پس از پایان مهلت مقرر ظرف مدت سه روز به حسابی که موسسه تعیین می‌کند واریز نماید.
- اداره كل و موسسه موظف است 10% يارانه بن پيش‌بيني شده سهم خود را 48 ساعت قبل از افتتاحیه نمایشگاه به حساب اعلام شده نزد بانک شهر واریز کند.
- رفع هر گونه اشکال فنی استفاده از بن کارت‌های صادره به عهده بانک شهر و شرکت آسان پرداخت است.
- بانک عامل موظف است گزارش خرید کارت‌های الکترونیکی ویژه نمایشگاه را به صورت جداگانه از سایر کارت‌ها (شتاب و کارت‌های مشارکتی و خرید وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی) را یک ماه پس از خاتمه نمایشگاه و پس از دشارژ بن کارت‌ها موسسه بر روی فایل حاوی شماره کارت و مبلغ استفاده شده کارت ارائه کند.
- کارت‌های الکترونیکی شتاب و کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط حق استفاده از 20% تخفیف ناشر را که همزمان با خرید در صورتحساب ناشر اعمال می‌شود، دارند.
- سقف مجاز بن مؤسسات تا میزان 10% بن مبلغ کارت هر استان است و در صورت ضرورت با موافقت مؤسسه تا سقف 20% حداکثر قابل افزایش است.
- در خصوص بن سازمانها و نهادها که به صورت کارتهای گروهی تحویل نمایندگان سازمان‌ها می‌شود فقط امکان یک نوبت تحویل کارت مقدور شود و دفعات مکرر تحت هر عنوان در سیستم بانک انجام نشود.
- درج مشخصات کامل نماینده سازمان جهت دریافت کارت گروهی و درج شماره تماس برای پیگیری الزامی است.
- کارتهای گروهی بدون مجوز نماینده مؤسسه و اداره کل تحت هر عنوان صادر نشود.
- صدور کارت بدون مراجعه متقاضی توسط کاربران بانک خلاف است.
- صدور کارت به صورت لیست به در خواست (شخص حقیقی) تخلف است و هر شخص حقیقی مجاز به دریافت یک عدد کارت با ارائه کارت ملی و سایر شرایط است.
- بانک موظف است از شرکت مجری POS در نمایشگاه گزارشات ریز تراکنش بن‌کارت‌‎های خرید کتاب بصورت روزانه و پایان نمایشگاه گزارش کلی توزیع بن را به نماینده مالی تحویل بدهد.

دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب همدان از 18 تا 23 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برگزار می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن