Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی استقرار 270 پایگاه اوقات فراغت دانش‌آموزی در همدان

استقرار 270 پایگاه اوقات فراغت دانش‌آموزی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_feraghat111.jpgمدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: تابستان امسال بیش از 270 پایگاه اوقات فراغت دانش‌آموزی در سطح استان به ویژه مناطق غیر برخوردار دایر می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در جلسه  هماهنگی  برنامه های اوقات فراغت و طرح هجرت استان گفت: اوقات فراغت فرصتی برای کسب مهارت های زندگی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان است.

پورداود افزود: برنامه ریزی ها به گونه ای باید باشد که ساحت های ششگانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مورد توجه و مداقهد قرار گیرد.

وی در ادامه با بیان این که برنامه‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش در قالب پایگاه‌ های تابستانی و  طرح هجرت با مشارکت سایر ارگان ها و نهاد های متولی اجرا می شود، افزود: تابستان امسال 275 پایگاه اوقات فراغت دانش‌آموزی در تمامی استان به ویژه مناطق کم برخوردار استان دایر می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که طرح هجرت در 436 عرصه انجام می شود، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در برنامه ها و فعالیت های اوقات فراغت و طرح هجرت امسال  بیش از یکصد هزار دانش آموز تحت پوشش قرار گیرند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن