Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد همدان آغاز شد

ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد همدان آغاز شد

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.madrese8.jpgثبت نام اینترنتی پایه های ورودی هفتم و دهم مدارس شاهد استان همدان در سال تحصیلی 98-97 آغاز شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از معاونت امور فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، رئیس اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اعلام کرد : ثبت نام و پذیرش همه دانش آموزان شاهد و سایر گروههای ایثارگری ورودی پایه های هفتم و دهم در سال تحصیلی 98-97 بصورت اینترنتی و فقط در سامانه www.saja.medu.ir   انجام می شود .

به گزارش ایثار زمان ثبت نام اینترنتی در مدارس شاهد پایه هفتم دوره اول متوسطه از اول تیر ماه و پایه دهم دوره دوم متوسطه دهم تیر ماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت .

شایان ذکر است پس از پایان مهلت قانونی ثبت نام ، به درخواست های واصله ترتیب اثر داده نخواهد شد .

ثبت نام از دانش آموزان میان پایه ها در تمامی مقاطع در صورت وجود ظرفیت در مدارس شاهد از اول تا دهم مرداد ماه بصورت حضوری در مدارس شاهد انجام می گیرد .

ثبت نام دانش آموزان شاهد ( فرزندان شهدا ، جانبازان بالای 50% و آزادگان ) پس از ثبت نام اینترنتی و ارائه اصل و تصویر کارت شناسائی بنیاد و مدارک لازم توسط اولیاء به مدرسه بصورت قطعی خواهد بود و ثبت نام سایر دانش آموزان با اولویت ایثارگری پس از بررسی مدارک توسط ستاد ثبت نام مستقر در ادارات آموزش و پرورش با نظارت همکاران بنیاد شهید شهرستانها ، منوط به کسب امتیاز لازم طبق جدول امتیاز بندی و ظرفیت آموزشگاه بعمل خواهد آمد .

ضمناً متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری ، فرزندان جانبازان زیر 50 درصد و خواهران و برادران  شهدا پس از ثبت اطلاعات در سیستم سجایا واحد پذیرش بنیاد شهید شهرستان محل پرونده ، نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام و از امتیاز مربوطه بهره مند خواهند شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن