Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی حوزه علمیه همدان به مناسبت روز قدس بیانیه داد

حوزه علمیه همدان به مناسبت روز قدس بیانیه داد

b_150_150_16777215_00_images_ghods123.jpgحوزه علمیه همدان در بیانیه ای نسل کشی مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد.

به گزارش "همدان نیوز"، در بخشی از این بیانیه آمده است: روز قدس، روز حماسه سازی جهانی امت اسلام و انسانهای آزاده فرا می رسد و بار دیگر در آستانه جمعه آخر ماه مبارک رمضان، ملت های مسلمان و مستضعفین جهان در حمایت از مظلومان عالم به ویژه مردم مظلوم فلسطین، از استکبارجهانی و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت خواهند کرد.

در ادامه آمده است : روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی تری خواهد داشت ، زیرا علاوه بر جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در اشغال هفتاد ساله سرزمین فلسطین، اقدام زشت و خلاف عرف دیپلماتیک رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا و سردمداران کاخ سفید در انتقال سفارت ایالات متحده به قدس شریف است که علاوه بر نقض صریح قوانین بین‌المللی، احساسات مسلمانان جهان را جریحه دار کرده و خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخته است.

امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که حمایت همه جانبه آمریکای جنایتکار از جنایات رژیم سفاک صهیونیستی و نقش مستقیم آنان در کشتار ملت بی دفاع فلسطین آن هم با سردادن شعار مبارزه با تروریسم، تنها نیرنگی برای حضور نامشروع آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب در منطقه است.

در ادامه آمده است : مسلمانان روزه دار امسال با شرکت پر شور و آگاهانه در راهپیمایی روز قدس ؛ حامل پیام مهم وحدت و عزت اسلام خواهند بود. باشد که گام های مخلصانه و مشت های گره کرده مسلمانان در این راهپیمایی عظیم ، قدمی در راه رهایی قدس شریف و نجات مردم مسلمان و مظلوم فلسطین و غزه باشد و موجبات بیداری وجدان عمومی را فراهم آورد.

در پایان آمده است : حوزه ی علمیه ی همدان، ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم منحوس صهیونیستی،همراهی ذلیلانه برخی دولت های به اصطلاح اسلامی با جنایتکاران در منطقه را محکوم می‌نماید، بر حق مسلم مردم مظلوم فلسطین در دفاع از خویش و بازگشت به سرزمین اصلی خود تأکید می کند و همه ی حامیان مستضعفین به ویژه مردم ولایتمدار استان همدان را به زنده نگاه داشتن روز قدس و آرمان فلسطین به عنوان یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تحت رهنمودهای رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای «مدظله العالی» دعوت می نماید و این وعده الهی را متذکر می شود که "إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ"

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن