Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی جشن میلاد رسول (ص) در 45 بقعه شاخص همدان برگزار شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان:
جشن میلاد رسول (ص) در 45 بقعه شاخص همدان برگزار شد

b_150_150_16777215_00_images_oghaf.karvand45.jpgمدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری جشن میلاد رسول اکرم (ص) در 45 بقعه شاخص استان همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت‎الاسلام محمد کاروند افزود: همزمان با 17 ربیع‌الاول میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی برنامه‌های متنوعی در امامزادگان استان، مراسم جشن در  بقاع متبرکه برگزار شد.

وی همچنین تصریح کرد: ویژه‎برنامه میلاد رسول اکرم (ص) در 45 بقعه همدان برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه امامزاده عبدالله (ع) همدان به عنوان بقعه شاخص در این شهرستان برای برگزاری این مراسم معرفی شد، تأکید کرد: امامزاده عبدالله (ع) ملایر، امامزاده زید (ع) کبودراهنگ و امامزاده ابراهیم (ع) تویسرکان از دیگر امامزادگان شاخص برای برگزاری این مراسم‌ بودند.

وی همچنین تصریح کرد: مولودی‌خوانی، سخنرانی، پذیرایی از عموم مردم و پخش کلیپ از جمله برنامه‌های این مراسم در بقاع متبرکه بود.

کاروند خاطرنشان کرد: برگزاری جشن میلاد در بقاع متبرکه باعث ایجاد ارتباط بین مردم و بقاع متبرکه شده و می‌توان شاهد تبدیل‌شدن بقاع متبرکه به قطب فرهنگی بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن